İNŞAAT VE TAAHHÜT HİZMETLERİ

HİZMETLERİMİZ

TALEP FORMU

Projelerimizle İlgili Sizi Bilgilendirelim

İNŞAAT VE TAAHHÜT HİZMETLERİ

Firmamız, inşaat ve taahhüt hizmetlerinde; projelendirmeden yapım aşamasına kadar, malzeme seçimi ve uygulamada kaliteden ödün vermemektedir. Yapımını sürdürdüğümüz ve tamamladığımız yapılar bunun en açık örneğidir. Firmamız ayrıca, profesyonel kadrosu ile, kendi inşaatlarınızın şantiye takibini de yürütmektedir. Bu konuda koşulsuz müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır

İnşaat taahhüdü:

Gerek resmi ve gerekse özel sektör yatırımcı kuruluşlarının hazırlattığı projelere dayalı olarak çeşitli usullerle ihale edilen işlerin inşaat taahhüt hizmetlerini yüklenebilmektedir.

Proje İnşaat taahhüdü:

Yatırımcı kuruluşların talebine göre yatırım sahasının etüdü, proje ve ruhsat işlemlerinin yürütülmesi ve yatırımcı tarafından tercih edilen alternatifin projelendirilerek inşaat işleriyle birlikte yüklenilmesi sürecini kapsamaktadır.

Anahtar Teslim İnşaat taahhüdü:

Bu yöntemle söz konusu yatırımın fizibilitesi, projelendirilmesi, inşaat işleri yanında ayrıca teçhizatı ve tefrişatı ile birlikte işletmeye alınması dâhil her türlü mühendislik ve işletmecilik hizmetlerinin yüklenilmesi söz konusudur.

PROJE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

DEM İNŞAAT

PROJE VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

DEM İNŞAAT

DEM İNŞAAT - TAMAMLANAN PROJELERİMİZ

DEM İNŞAAT - DANIŞMANLIK PROJELERİMİZ

DEM İNŞAAT - DEVAM EDEN PROJELERİMİZ

Projelerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin